KIARA TITO PREZANTON TË ËMËN/ Kjo është vjehrra e Luizit (FOTO) – AlpeGossip
KIARA TITO PREZANTON TË ËMËN/ Kjo është vjehrra e Luizit (FOTO)

KIARA TITO PREZANTON TË ËMËN/ Kjo është vjehrra e Luizit (FOTO)

Të gjithë i kemi parë në Big Brother VIP Albania, përfshirë nënën e Luizit, pastaj babanë dhe vëllain e Kiara Titos, por një person ende nuk ishte shfaqur publikisht nëpër media.

Ajo është mamaja e Kiarës, me të cilën moderatorja është shfaqur në postimin e fundit në InstaStory.

Kiara shfaqet gjatë një darke me të ëmën dhe foto menjëherë ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Kiara Tito prezanton të ëmën, kjo është vjehrra e