Këngëtari shqiptar poston foton e rrallë, por pendohet dhe e fshin. Foton e shikoni këtu (FOTO) - AlpeGossip
Këngëtari shqiptar poston foton e rrallë, por pendohet dhe e fshin. Foton e shikoni këtu (FOTO)

Këngëtari shqiptar poston foton e rrallë, por pendohet dhe e fshin. Foton e shikoni këtu (FOTO)

Ai është baba i dy fëmijëve.

Edhe pse mundohet ta mbajë jetën private sa më larg syve kureshtarë , të qënit person publik e bën të pamundur këtë.

Këngëtari Kastro është baba i dy fëmijëve, me nëna të ndryshme. Mbrëmjen e kaluar ai u bë nostalgjik duke u rikthyer pas në kohë. Kastro publikoi fotot e djalit dhe vajzës, pak ditë pasi kishin lindur.

Por foton me vogëlushen, ai e fshiu menjëherë. Mediat e tjera nisën të shkruanin se këngëtari ishte bërë baba për herë të tretë, por ajo foto mund të ketë qenë thjeshtë një throwback.

Ende nuk dihet arsyeja pse u pendua dhe e fshiu foton megjithatë kjo nuk është hera e parë që Kastro bën diçka të tillë.