Është thjesht një foto apo këngëtarja Beatrix Ramosaj i është rikthyer zakonit të vjetër. – AlpeGossip
Është thjesht një foto apo këngëtarja Beatrix Ramosaj i është rikthyer zakonit të vjetër.

Është thjesht një foto apo këngëtarja Beatrix Ramosaj i është rikthyer zakonit të vjetër.

Beatrix Ramosaj i kthehet zakonit të vjetër?
Kohë më parë këngëtarja Beatrix Ramosaj kishte deklaruar se konsumonte duhan, madje shumë duhan, por që kishte arritur të hiqte dorë.
Megjithatë në foton e publikuar këtë të shtunë duket se Beatrix i është rikthyer zakonit të vjetër.

Në këtë foto e shohim mjaft seksi dhe me një cigare në dorë. Nuk dihet nëse këngëtarja e ka përdorur këtë cigare vetëm për efekt fotoje apo vërtet e ka rinisur.