LA NAM! Moderatori i njohur shqiptar habit fansat: Poston VIDEO në tualet gjatë nevojave personale – AlpeGossip
LA NAM! Moderatori i njohur shqiptar habit fansat: Poston VIDEO në tualet gjatë nevojave personale

LA NAM! Moderatori i njohur shqiptar habit fansat: Poston VIDEO në tualet gjatë nevojave personale

Deri para pak kohësh ishim mësuar me vajzat që postonin foto në rrjete sociale nga pasqyrat e tualeteve.

Tashmë që ky trend duket se po ikën, moderatori i njohur nga Kosova, Alaudin Hamiti ka habitur ndjekësit e tij me një postim në Instagram.

Alaudini ka postuar një video ku duket i ulur në wc dhe ku po bisedon me persona të tjerë jashtë.

“Toliet Talk/ Biseda tualeti” ,- shkruan Hamiti në postimin e tij.

Sigurisht, ky postim është bërë me humor nga moderatori, por jemi me fat që kemi dëgjuar vetëm bisedat.