Pas debatit me Ceken e Beratit flet Ylli Baka: Ai e ka pak me të futur por prap e kam qejf! – AlpeGossip
Pas debatit me Ceken e Beratit flet Ylli Baka: Ai e ka pak me të futur  por prap e kam qejf!

Pas debatit me Ceken e Beratit flet Ylli Baka: Ai e ka pak me të futur por prap e kam qejf!

Pak kohë më parë, Ylli Baka ka treguar në një intervistë se ka patur një debat me aktorin e njohur të humorit Ceken e Beratit.

Ai ka qenë i ftuar në emisionin Thumb dhe është pyetur se si ka qenë e vërteta e kësaj deklarate që bëri bujë në media. Ylli ka shpjeguar se ka qenë një shaka dhe ata janë miq me njëri tjetrin.

“Nuk jemi zënë, nënja Cekja e ka cik me të futur por unë e pelqej, unë me Besin kur ktheheshim nga një koncert morëm Ceken në telefon. Cekja i tha Besit do bëhet koncerti po 1 milion do Ylli, ma futi penalltinë 500 mijë. Jemi miq të mirë, por ishte bërë keq më tha ç’më ke bërë më shajnë njerëzit. I thashë hajd të të jap një gotë verë të kam sjellë e një stekë cigare, tani jemi miq tha mos e vrit mendjen”.- ka treguar Ylli.

Pra pavarësisht të gjithave ai e Cekja janë miq!