E akuzon për PHOTOSHOP, Oriola Marashi “degjeneron” fansin. Reagon Rasheli: E kam parë pa këtë fustanin dhe… (FOTO) – AlpeGossip
E akuzon për PHOTOSHOP, Oriola Marashi “degjeneron” fansin. Reagon Rasheli: E kam parë pa këtë fustanin dhe… (FOTO)

E akuzon për PHOTOSHOP, Oriola Marashi “degjeneron” fansin. Reagon Rasheli: E kam parë pa këtë fustanin dhe… (FOTO)

Postimi i fundit i Oriola Marashit ka patur shumë komente. Të shumtë janë ata që e akuzuan se ka përdorur shumë ‘photoshop’, madje Oriola njërit prej tyre i është kthyer keq fare.

“Photoshopin do e quajnë Oriola Marashi tani e mbrapa”, shkruan ndjekësi por Oriola ‘përveshi mëngët’.

“Nga tani e mbrapa nuk do themi “Qepalla” por Gervalla”. Nale gervallen o pereniii…” shkruan Oriola duke u kapur me mbiemrin e komentuesit.

“Me besoni është 100% keshtu e kam pare une pa kete fustanin”, shkruan Rashel pasi pa shumë komente negative për modelen, por e ka gjetur edhe atë belaja pasi filluan komentuesit të merren edhe me atë.