SKENA ROMANTIKE/ Jonida Vokshi ndan VIDEON e veçantë me Besnikun të shtrirë në prehrin e saj – AlpeGossip
SKENA ROMANTIKE/ Jonida Vokshi ndan VIDEON e veçantë me Besnikun të shtrirë në prehrin e saj

SKENA ROMANTIKE/ Jonida Vokshi ndan VIDEON e veçantë me Besnikun të shtrirë në prehrin e saj

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë vitin që lamë pas dhe më 18 qershor të 2020 u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Emi.

Ata na kanë treguar disa herë momentet e tyre të bukura me të voglën e tyre, teksa vëmendje të madhe mori edhe Jonida me fizikun e përsosur menjëherë pas lindjes.

Dy javë pasi u bë nënë, moderatorja u rikthye në punë me energji të plotë, duke na surprizuar të gjithëve, teksa pjesën më të madhe të kohës të dy e kalojnë me vajzën e tyre.

Ndërkohë çifti simpatik nuk na i kursen as momentet romantike dhe i tillë ka qenë edhe ky i fundit.

Moderatorja ka publikuar në Instastroy një video ku shihet Besniku i mbështetur në prehrin e saj teksa Jonida e përkëdhel në fytyrë.

Videon ajo e ka shoqëruar me një këngë që është kthyer në himn dashurie, siç është “All of me” nga John Legend!

https://iconstyle.al/wp-content/uploads/2020/12/StorySaver.Org-jonidavokshiofficial_73401314_389830682090683_6734681235734418225_n.mp4?_=1

Janë kaq të mirë