Kjo foto e Stresit po bën xhiron e rrjetit në botë/ Shihni cila është arsyeja (FOTO) – AlpeGossip
Kjo foto e Stresit po bën xhiron e rrjetit në botë/ Shihni cila është arsyeja (FOTO)

Kjo foto e Stresit po bën xhiron e rrjetit në botë/ Shihni cila është arsyeja (FOTO)

Emri i tij tashmë po njihet nëpër botë dhe këtë herë jo për muzikën.

Ai ka deklaruar shumë herë publikisht se është përdorues i lëndëve narkotike. Përveç fotove dhe videove të ndryshme ku shfaqej duke konsumuar marihuane, kujtojmë këtu edhe foton e famshme ku mbledh lëndë narkotike me lopatë. Kjo foto është shpërndarë pikërisht nëpër faqet që flasin për lëndët narkotike.

Pasi e pa këtë imazh, Stresi e ripostoi në Instagram, duke i lënë mbishkrimin “Tu bo xhiro neper bote”.