“NËSE NUK E TREGOJNË NË ÇDO DETAJ…”/ Ori Nebijaj e thotë hapur çfarë nuk duron dot tek një mashkull – AlpeGossip
“NËSE NUK E TREGOJNË NË ÇDO DETAJ…”/ Ori Nebijaj e thotë hapur çfarë nuk duron dot tek një mashkull

“NËSE NUK E TREGOJNË NË ÇDO DETAJ…”/ Ori Nebijaj e thotë hapur çfarë nuk duron dot tek një mashkull

Moderatorja e emisionit “Wake up”, Ori Nebijaj në një intervistë për revistën “Class”, si rrallëherë ka folur edhe për jetën e saj personale. Ori është pyetur se çfarë nuk duron dot tek meshkujt dhe moderatorja ka treguar se gjëja e parë që vë re është pastërtia.

“S’ka diçka që të them me bindje se nuk e duroj dot. Por them çfarë do vija re te një mashkull: Pastërtinë, nëse nuk e tregojnë në çdo detaj, është problem. Kur burrërinë e shohin te dhuna, qoftë verbale, qoftë fizike dhe arrogancën. U bënë tri. Besoj mjaftojnë”, është përgjigjur Ori.