SI DY PIKA UJI/ Ngjashmëri e pabesueshme e djalit të Shpëtim Saraçit me Mc Kreshën (FOTO) - AlpeGossip
SI DY PIKA UJI/ Ngjashmëri e pabesueshme e djalit të Shpëtim Saraçit me Mc Kreshën (FOTO)

SI DY PIKA UJI/ Ngjashmëri e pabesueshme e djalit të Shpëtim Saraçit me Mc Kreshën (FOTO)

Tashmë të gjithë e dimë që familja e Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit ka lënë Tiranën, për të jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

E ardhmja e fëmijëve ka qenë shtysa kryesore që çifti i njohur i skenës shqiptare, të zhvendosej dhe ata i kanë dhënë shenjat e para.

Djali i Shpëtimit, Drini i është futur muzikës dhe njihet edhe si një repist. 18-vjeçari ka pasur mundësinë së fundi të takojë një ndër idhujt e tij, reperin MC Kresha, i cili ndodhet në SHBA këto ditë.

Drini ka publikuar edhe dy foto nga takimi me reperin në studion e Fadil Berishës. Modeli i tyre i flokëve është identik, dhe Drini duket si një MC Kresha junior.

I mungon vetëm mjekra dhe mund të themi se me të do të dukeshin si dy pika uji!