BLERO DO BËHET SËRISH BABA? Detaji që i futi të gjithë në dyshime se Afrona është shtatzënë – AlpeGossip
BLERO DO BËHET SËRISH BABA? Detaji që i futi të gjithë në dyshime se Afrona është shtatzënë

BLERO DO BËHET SËRISH BABA? Detaji që i futi të gjithë në dyshime se Afrona është shtatzënë

Pas dasmës me VIP-a, Blero dhe Afrona kanë nisur muajin e mjaltit dhe çifti po qëndrojnë në Hawaii. Nga atje kanë postuar shpesh foto e video duke treguar pamje nga pushimet e tyre. Mirëpo ditën e sotme kanë nisur thashethemet se Afrona është shtatzënë. Shkak është bërë një postim i modeles e cila shkruan se është shumë e uritur, postim i cili po komentohet si sinjal që Afrona po jep për shtatzëninë. Tjetër detaj është edhe fakti që në fotot e fundit, Afrona shfaqet me veshje të gjera duke u munduar të mbulojë barkun. Megjithatë asgjë nuk mund të thuhet me siguri duke qenë se çifti ende nuk ka bërë një deklaratë lidhur me lajmet që po qarkullojnë.