NJË MUAJ PASI U BËNË PRINDËR/ Çifti i njohur i showbiz-it shqiptar poston foton e parë të vajzës – AlpeGossip
NJË MUAJ PASI U BËNË PRINDËR/ Çifti i njohur i showbiz-it shqiptar poston foton e parë të vajzës

NJË MUAJ PASI U BËNË PRINDËR/ Çifti i njohur i showbiz-it shqiptar poston foton e parë të vajzës

Një muaj më parë moderatori Labinot Gashi dhe bashkëshortja e tij Qëndresa u bënë prindër për herë të parë.

Sot me rastin e 1-mujorit të vajzës Rroa, çifti publikoi një foto së bashku me vogëlushen.

“Bekimi ynë sot 1 muaj, Rroa”, shkruan Qëndresa në foton e publikuar në Instagram.

Në foto çifti shfaqet duke i mbajtur dorën vajzës së tyre, të cilës nuk arrijmë t’i dallojmë dot fytyrën.

View this post on Instagram

Bekimi ynë sot 1 muaj, Rroa 💗

A post shared by Qendresa B. Gashi (@qendresa_bajrami) on