E MBANI MEND TOROSIN? Ish banori i Big Brother prezanton të dashurën super yll (FOTO) – AlpeGossip
E MBANI MEND TOROSIN? Ish banori i Big Brother prezanton të dashurën super yll (FOTO)

E MBANI MEND TOROSIN? Ish banori i Big Brother prezanton të dashurën super yll (FOTO)

Me siguri të gjithë e mbani mend Torosin, ish-banorin e “Big Brother” i cili kishte shumë premisa për të shkuar në finale. Toros është organizator eventesh ku marrin pjesë personalitete të njohura botërore prandaj ish-banorin i sheh shpreh krah tyre.
Ai vazhdon të jetë i komentuar në media për jetën private dhe së fundmi ka prezantuar të dashurën e tij.

Toros shfaqet krah bukuroshes në foton e fundit të postuar në Instagram, por ka preferuar të mos ja zbulojë identitetin.