“MË NË FUND…”/ Arbana dhe Xhemi takohen pas karantinës dhe shkojnë te vendi i preferuar (FOTO) – AlpeGossip
“MË NË FUND…”/ Arbana dhe Xhemi takohen pas karantinës dhe shkojnë te vendi i preferuar (FOTO)

“MË NË FUND…”/ Arbana dhe Xhemi takohen pas karantinës dhe shkojnë te vendi i preferuar (FOTO)

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë prej vitesh mikesha të ngushta dhe jemi mësuar t’i shohim bashkë. Mirëpo gjatë karantinës, për shkak të masave të marra nga qeveria dyshja nuk janë takuar dot.

Së fundmi me lehtësimin e masave të dyja kanë nxituar për t’u takuar dhe gjëja e parë që kanë bërë së bashku është që kanë shkuar në vendin e tyre të preferuar për të bërë pazar. Arbana ka publikuar në profilin e saj të Instagramit një foto krah Xhemit.

“Më në tund pazar me zemrën time”, shkruan moderatorja. Po ashtu ajo ka shtuar se maskat janë hequr vetëm sa për foto.