I LË LETËR SHËNIM/ Roza Lati ka një kërkes për Ritën: Mamo më ngel hatri nëse...(FOTO) - AlpeGossip
I LË LETËR SHËNIM/ Roza Lati ka një kërkes për Ritën: Mamo më ngel hatri nëse…(FOTO)

I LË LETËR SHËNIM/ Roza Lati ka një kërkes për Ritën: Mamo më ngel hatri nëse…(FOTO)

Roza është dalluar gjithnjë për tipin e drejtpërdrejtë dhe të pavarur. Këtë të fundit e ka treguar edhe me faktin e të jetuarit vetëm.

Por mbrëmjen e kaluar, moderatorja ka fjetur në shtëpinë e mamasë së cilës në mëngjes i ka lënë një letër me një shënim mjaft të ëmbël. ‘Mami, makinën ta parkova në garazhd. Mos ik nga shtëpia pa pirë kafen e mëngjesit se për Zotin më ngel hatri. Me respekt, fëmiu”. Një nga ato mesazhet të cilat me siguri edhe Rozës i kanë kujtuar adoleshencën e saj. Përveç kësaj, ky është edhe nje mesazh për vajzat të cilat ndoshta kanë harruar ta pinë atë kafen e mëngjesit me mamanë.