“TRASHËGIMIA IME”/ Partneri i bën Arilenës urimin më të veçantë të ditëlindjes (FOTO) – AlpeGossip
“TRASHËGIMIA IME”/ Partneri i bën Arilenës urimin më të veçantë të ditëlindjes (FOTO)

“TRASHËGIMIA IME”/ Partneri i bën Arilenës urimin më të veçantë të ditëlindjes (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Arilena Ara ka sot 22-vjetorin. Ajo ka festuar që në mesnatë, me një festë përrallore krah njerëzve të zemrës.

Në festë nuk mungoi partneri dhe njëkohësisht menaxheri i saj, Popi Kola. Dyshja janë pjesë e jetës së njëri-tjetrit që prej 8 vitesh dhe kanë premtuar se do të jenë dhe për shumë vite të tjera.

Popi ka publikuar në rrjete sociale një foto nga festa, ku shihet krah Arilenës dhe ka shkruar për të urimin më të ëmbël: “Gëzuar ditëlindjen Kido! Trashëgimia ime e përjetshme!”