Pas projektit erotik të Encës, kjo është përshtypja e modelit italian në klip (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Pas projektit erotik të Encës, kjo është përshtypja e modelit italian në klip (FOTO+VIDEO)

Pas projektit erotik të Encës, kjo është përshtypja e modelit italian në klip (FOTO+VIDEO)

Enca është njëra nga këngëtaret më të përfolura sidomos kohën e fundit me publikimit e këngës “Dua”.

Ajo ka arritur për më pak se 24 orë rreth 300 mijë klikime, sidomos nga kureshtarët për skenat erotike të Encës.

Pjesëmarrës në këtë klip është modeli italian, Pierluigi Fracissi i cili është shprehur shumë i kënaqur për klipin e kësaj këngë duke e konsideruar diçka më shumë.

“Mund të duket si video klip, por për mua është më shumë se kaq, një kujtim nga një kohë e mrekullueshme e shpenzuar me njerëz të mrekullueshëm, që gjithmonë do të mbeten në zemrën time. Falemindreit mbretëreshë Enca” ka shkruar modeli italian.

Ndryshe, skenat mes Encës dhe modelit ishin më tepër së të nxehta.