Rishfaqet për herë të parë: Shihni si duket Floriana Garo pas lindjes (FOTO) – AlpeGossip
Rishfaqet për herë të parë: Shihni si duket Floriana Garo pas lindjes (FOTO)

Rishfaqet për herë të parë: Shihni si duket Floriana Garo pas lindjes (FOTO)

Moderatorja e njohur shiptare u bë nënë para disa javësh.
Floriana Garo, një nga nënat më të reja shqiptare duket se nuk ka ndryshuar shumë nga pamja e saj pas lindjes së vajzës Adia.

Ajo ka ndarë me miqtë nje foto nga Gjeneva ku jeton me partnerin e saj dhe vajzën e porsalindur.

Nga kjo foto ajo ka marrë mjaft reagime pozitive dhe reflekton e gjitha pozitivitet.