“I KE THËNË BURRIT…”/ Rezarta Shkurta poston mesazhin e ndjekëses e ka një kërkesë për Ermal Hoxhën (FOTO) – AlpeGossip
“I KE THËNË BURRIT…”/ Rezarta Shkurta poston mesazhin e ndjekëses e ka një kërkesë për Ermal Hoxhën (FOTO)

“I KE THËNË BURRIT…”/ Rezarta Shkurta poston mesazhin e ndjekëses e ka një kërkesë për Ermal Hoxhën (FOTO)

Këngëtarja e dashur për publikun, Rezarta Shkurta, ka disa ditë që ndodhet me pushime në Greqi. Ajo ka udhëtuar drejt vendit fqinj së bashku me bashkëshortin e saj, Ermal Hoxha.

Nga pushimet luksoze, Rezarta nuk ka ngurruar që në “Instagram” të postojë foto e video të ndryshme. Ajo ka ndarë me ndjekësit disa poza mjaft të bukura, ku ajo shfaqet në super formë me rroba banje.

“I ke thënë burrit mos të pranojë vajza në

Por ditën e sotme, Shkurta ka vendosur që në “Instastory” të postojë një mesazh që i ka ardhur nga një ndjekëse.

I ke thënë burrit tënd të mos pranojë asnjë vajzë në “Instagram” apo si është puna?’, i shkruan vajza, e cila e ka shoqëruar shkrimin edhe me një zemër në ngjyrë të verdhë.

“I ke thënë burrit mos të pranojë vajza në

Rrezarta nuk i ka kthyer përgjigje në mënyrë private, por bisedën e ka postuar në “Instastory” dhe duke etiketuar Ermalin, të cilit i thotë që ta pranojë vajzën.

“Ermal Hoxha pranoje vajzën. Ja ta zgjidha problemin”, shkruan Shkurta, teksa i ka bërë tagg edhe vajzës që i ka bërë mesazhin.

“I ke thënë burrit mos të pranojë vajza në