NDËRROI JETË NË AKSIDENT/ Morena Taraku e pikëlluar për reperin grek: Nuk mund t’a besoj, kënga jonë mbeti… – AlpeGossip
NDËRROI JETË NË AKSIDENT/ Morena Taraku e pikëlluar për reperin grek: Nuk mund t’a besoj, kënga jonë mbeti…

NDËRROI JETË NË AKSIDENT/ Morena Taraku e pikëlluar për reperin grek: Nuk mund t’a besoj, kënga jonë mbeti…

Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ka shprehur një mesazh të trishtë për vdekjen e reperit grek, Mad Clip.

34-vjeçari ndërroi jetë në një aksident tragjik në Athinë pasi po kthehej nga një dasmë. Taraku zbulon se kishte planifikuar një këngë me Mad Clip por me largimin e tij “Kënga jonë mbeti”- shkruan këngëtarja.

Mad Clip po drejtonte një “Porsche” kur po ndiqej nga Policia dhe i kaloi 4 semaforeve me të kuq për t’u përplasur me një shtyllë.

Dukej se reperi kishte marrëdhënie të mira me shqiptarët, pasi në dasmë kishte kënduar me këngëtaren me origjinë shqiptare, Eleni Foureira.