GJITHÇKA DUKET PERFEKTE/ Era Istrefi publikoi një pjesë nga videoklipi i ri me Norën - AlpeGossip
GJITHÇKA DUKET PERFEKTE/ Era Istrefi publikoi një pjesë nga videoklipi i ri me Norën

GJITHÇKA DUKET PERFEKTE/ Era Istrefi publikoi një pjesë nga videoklipi i ri me Norën

Më datën 19 prill pritet që të publikohet bashkëpunimi i parë mes motrave Era dhe Nora Istrefi i titulluar “Nuk e di”, dhe si formë paralajmëruese që klipi do jetë një bombë e vërtetë, njëra nga motrat ka bërë publike një pjesë të shkëputur nga kënga.

Era ka qenë ajo që në llogarinë e saj në Instagram ka shpërndarë sekuencën në fjalë ku të dy motrat shfaqen më në formë se asnjëherë më parë.

Këngëtarja Era siç mund ta shikoni edhe në videon e mëposhtme ka zgjedhur të shfaqet si barbie, ndërsa nga ana tjetër Nora duket tepër sexy mbi një kolltuk.