E VUNË TË ZGJIDHTE MES NORËS DHE XHESIKËS/ Robert Berisha përgjigjet trroç: Nuk bëhet njeriu dy herë… – AlpeGossip
E VUNË TË ZGJIDHTE MES NORËS DHE XHESIKËS/ Robert Berisha përgjigjet trroç: Nuk bëhet njeriu dy herë…

E VUNË TË ZGJIDHTE MES NORËS DHE XHESIKËS/ Robert Berisha përgjigjet trroç: Nuk bëhet njeriu dy herë…

Robert Berisha i ftuar në ”Shiko Kush Luan” teksa është në një lojë ku duhet të zgjedhi se me cilën nga personazhet vajza VIP do të martohet në një moment vihet përballë Nora Istrefit dhe Xhesika Kadiut.

I vënë në siklet pasi kishte zgjedhur disa herë rradhë Xhesika Kadiun (vajzën me të cilën u përfol se ishte në një lidhje), Roberti u përgjigj: Me dit se kisha kalu dhe njiher 14 vite të bukura siç i kam kalu me Norën isha martu prap. Ai gjithashtu u shpreh: Nuk bëhet njeriu dy herë budalla.

Më pas i pyetur nëse do të vazhdonte të mbante Xhesikën si pretendente për tu martuar dhe të vazhdojë lojën, Roberti e ka anashkaluar duke e ndërprerë lojën aty. /AlpeGossip.al