PAS TRE JAVËSH NJOHJE/ Gruaja me dy vajza pranon propozimin e burrit 32 vjet më të madh – AlpeGossip
PAS TRE JAVËSH NJOHJE/ Gruaja me dy vajza pranon propozimin e burrit 32 vjet më të madh

PAS TRE JAVËSH NJOHJE/ Gruaja me dy vajza pranon propozimin e burrit 32 vjet më të madh

Një cift ka treguar se si u martuan vetëm tre javë pasi u njohën, pavarësisht diferencës së moshës.

Charity Wilson, 40 vjece u takua për herë të parë me mësuesin David, 72 vjeç në një event në vitin 2012.

David thotë se ra në dashuri me shikim të parë dhe i kërkoi të takoheshin. Por Charity nuk ishte gati për të nisur një lidhje dhe nuk e mori seriozisht.

Gjithsesi, tre javë pas njohjes, Charity kuptoi se kishte rënë në dashuri dhe pranoi propozimin për martesë të David.

Ata u martuan 8 muaj më vonë dhe vazhdojnë të shijojnë dashurinë me dy vajzat Sharz, 12 vjeçe dhe Kiki, 9 vjeçe. Vogëlushet erdhën në jetë nga një lidhje e mëparshme e Charity, por të dyja e quajnë “baba” David.