NUK MUNGOJNË “THUMBAT” KËTË 8 MARS/ Fjolla Morina dhe Fisnik Syla i kanë dy fjalë për njëri-tjetrin – AlpeGossip
NUK MUNGOJNË “THUMBAT” KËTË 8 MARS/ Fjolla Morina dhe Fisnik Syla i kanë dy fjalë për njëri-tjetrin

NUK MUNGOJNË “THUMBAT” KËTË 8 MARS/ Fjolla Morina dhe Fisnik Syla i kanë dy fjalë për njëri-tjetrin

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmi që qarkullonte prej kohësh u konfirmua nga vetë biznesmeni pak ditë më parë. Megjithëse arsyeja nuk dihet ende, ndarja duket se nuk ka qenë aspak miqësore. Të paktën këtë kanë nënkuptuar përmes postimeve në rrjete sociale.

Ditën e sotme, Fjolla Morina ka përcjellë një mesazh për të gjitha gratë për 8 Mars. Mirëpo ajo që ra në sy ishte fjala “tradhtar” duke nënkuptuar se i referohet ish burrit.”Urime 8 Marsin gra. Gjallëroni, vishuni dhe ndrequni. Një burrë tradhtar nuk ju duhet sen.”, ka shkruar Fjolla.

Dhe Syla duket se ka përcjellë një mesazh për Fjollën mes rreshtave që i ka dedikuar së ëmës. “Një nënë dhe grua besnike dhe e ndershme është shtylla e shtëpisë dhe e ardhmja e ndritur e gjithë shoqërisë. Gëzuar 8 Marsin nëna ime, më e shtrenjta në botë. Urime edhe të gjitha grave, paqe, shëndet dhe lumturi në jetë.”