SKANDAL NË PUBLIK/ Princi Harry vë në siklet Meghan Markle (FOTO) – AlpeGossip
SKANDAL NË PUBLIK/ Princi Harry vë në siklet Meghan Markle (FOTO)

SKANDAL NË PUBLIK/ Princi Harry vë në siklet Meghan Markle (FOTO)

Meghan Markle dhe Princi Harry janë vënë sërish në qendër të mediave. Pasi Meghan eci nëpër rrugë me fustanin e kuq pa i hequr etiketën, sërish një fustan i kuq është bërë objekt diskutimi. Së fundmi po qarkullojnë disa foto ku duket sikur princi i ka kapur të pasmet Meghan-it në sy të qindra njerëzve. Menjëherë pas kësaj publiku është ndarë në dy pjesë, në ata që mendojnë se Harry është një hap pas dhe duket sikur ja ka prekur dhe në ata që e mendojnë këtë si një gjest romantik.
Ju si mendoni?