ZBULOHET DATA/ Alketa tregon kur do të fillojë emisionin me një super video nga Spanja:Prova për… (VIDEO) – AlpeGossip
ZBULOHET DATA/ Alketa tregon kur do të fillojë emisionin me një super video nga Spanja:Prova për… (VIDEO)

ZBULOHET DATA/ Alketa tregon kur do të fillojë emisionin me një super video nga Spanja:Prova për… (VIDEO)

Moderatorja Alketa Vejsiu ka zbuluar se do të ketë një tjetër edicion të spektaklit të kërcimit në televizionin “Klan”, “Dance With Me”.

Ajo ndodhet me pushime në Spanjë dhe prej aty ka publikuar një video të këndshme ku shfaqet duke kërcyer.

“Prova për Edicionin e 5 të “Dance With Me” në 10 shtator në radio televizionin Klan. Këto videot me kërcim i kam merak unë”, shkruan Alketa duke na treguar datën e fillimit të spektaklit.