SHTËPI LUKSOZE PREJ 1.3 MILIONË PAUND/ Rita Ora i’a bëri dhuratë prindërve… (VIDEO) – AlpeGossip
SHTËPI LUKSOZE PREJ 1.3 MILIONË PAUND/ Rita Ora i’a bëri dhuratë prindërve… (VIDEO)

SHTËPI LUKSOZE PREJ 1.3 MILIONË PAUND/ Rita Ora i’a bëri dhuratë prindërve… (VIDEO)

Rita Ora zbuloi se i ka dhënë  dhuratë shtëpinë e saj prej 1.3 milion paundësh prindërve që në 2014. Ajo shprehet se është një shtëpi e madhe në Londër me gjashtë dhoma gjumi. Sipas saj ajo ka shkuar në duart e duhura duke i’a dhuruar prindërve të saj. Nëna e saj Vera dhe baba ii saj Nck e kanë rinovuar atë dhe e kanë bërë më luksoze.

Mësohen disa detaje shumë të veçanta përreth shtëpisë. Ka një kopësht të madh për shëtitje ndërsa në brendësinë e saj shtëpia ka piktura gjigande seksi, mobilje dhe tapete me lëkura kafshësh si dhe një shkallë dekandente ari.

Rita Ora ka shprehur arsyet e saj përse vendosi ta dhurojë shtëpinë tek prindërit e saj. Ajo shprehet se “ Unë nuk qëndroj asnjëherë në një vënd të caktuar, jam gjithmonë në lëvizje. Ata kanë më shumë nevojë. Më poshtë mund të ndiqni disa prej pamjeve ku ajo festoi Krishtlindjet sëbashku me familjen dhe e miqtë e saj më të mirë.