NDIHEJ E VETMUAR/ 22-vjeçarja filmon veten duke rrahur BEBEN – AlpeGossip
NDIHEJ E VETMUAR/ 22-vjeçarja filmon veten duke rrahur BEBEN

NDIHEJ E VETMUAR/ 22-vjeçarja filmon veten duke rrahur BEBEN

Një nënë e re është arrestuar nga policia kineze për abuzim fizik tek vajza e saj njëmuajshe.

22-vjeçarja nga Hengyang filmoi veten duke e goditur vajzën e saj në mënyrë të përsëritur, ku shpesh herë dukej sikur po e mbyste. Gruaja, e identifikuar si Wei u tha policëve se ndihej e vetmuar dhe shpresonte se videoja do ta nxiste të shoqin që të kthehej në shtëpi.

“Për shkak të mungesës së burrit në shtëpi, Wei ndihej shumë e vetmuar dhe përdori celularin për të filmuar veten duke goditur vajzën. Ajo e përdor vazjën edhe për të mbuluar hundën dhe gojën e vajzës”, thuhet në deklaratën e policisë.

Wei ra në duart e zyrtarëve pasi publikoi videon të dielën (6 janar), rreth orës 3 të mëngjesit dhe përdoruesit shkaktuan trazira me qëllim që policia të reagonte.