Rudina Magjistari thyen rregullin! Pozon për HERË të PARË me rrobe banjo (FOTO) – AlpeGossip
Rudina Magjistari thyen rregullin! Pozon për HERË të PARË me rrobe banjo (FOTO)

Rudina Magjistari thyen rregullin! Pozon për HERË të PARË me rrobe banjo (FOTO)

Tashmë që sezoni televiziv ka përfunduar, Rudina Magjistari po shijon pushimet verore përkrah familjes.

Nga fotot e postuara në profilin e saj në “Instagram”, duket se moderatorja e “Klan” ka zgjedhur të pushojë buzë detit dhe nuk mungojnë edhe imazhet e ëmbla ku shfaqet me vogëlushen e saj.

Mirëpo sot, Rudina ka guxuar dhe ka postuar për herë të parë një foto me rrobe banjo. Ajo shfaqet e ulur buzë pishine, teksa mbi kokë mban kapelen ku është e printuar personazhi vizatimor Moana, si dhe ka veshur një pale rrobe banje me printe lulesh.

Moderatorja duket mjaft në formë dhe e lumtur, teksa rrezaton vetëm pozitivitet me buzëqeshjen e saj.