BABA PËR HERË TË PARË/ Reperi i njohur shqiptar bëhet me djalë (FOTO) – AlpeGossip
BABA PËR HERË TË PARË/ Reperi i njohur shqiptar bëhet me djalë (FOTO)

BABA PËR HERË TË PARË/ Reperi i njohur shqiptar bëhet me djalë (FOTO)

Reperi i hiteve “Dilema”, “Janari” etj, Lorik Shaqiri, i njohur ndryshe si “Blasta”, ka ndarë së fundmi me ndjekësit e tij në Instagram lajmin e bukur se do të bëhet baba për herë të parë.

Ai publikoi një foto të barkut të fryrë të partneres dhe zbuloi për të gjithë gjininë e bebit dhe datën kur pritet të lindë.

Fëmija i parë i reperit do të jetë djalë dhe pritet të vijë në jetë më 6 qershor.