PAS NDARJES NGA MILIARDIERI/ Morena Taraku e dashuruar në orët e vona të natës (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA MILIARDIERI/ Morena Taraku e dashuruar në orët e vona të natës (FOTO)

PAS NDARJES NGA MILIARDIERI/ Morena Taraku e dashuruar në orët e vona të natës (FOTO)

Lidhja e saj miliarderin iranin, Sasha Sobhani, shkaktoi goxha bujë në mediet rozë dhe më pas me shpejtësi filloi të ndihet dhe pesha e spekulimeve se dyshja i ka dhënë fund raportit të tyre.

Së fundmi ka qenë Morena Taraku e cila i ka habitur të gjithë fansat teksa ka postuar një foto në Instastory.

Ora 03:44 dhe këngëtarja ka postuar një emoji zemre. Të ketë gjetur dashurinë e re Morena Taraku apo thjesht është ndodhur në një gjendje të ëmbël shpirtërore?

Me siguri që zemra e këngëtares rreh fortë, por arsyen me siguri do ta zbulojmë së shpejti.