“Më mirë të jeni sy dhe veshë”/ Robert Berisha ka një lajm të rëndësishëm për të gjithë ju (FOTO) – AlpeGossip
“Më mirë të jeni sy dhe veshë”/ Robert Berisha ka një lajm të rëndësishëm për të gjithë ju (FOTO)

“Më mirë të jeni sy dhe veshë”/ Robert Berisha ka një lajm të rëndësishëm për të gjithë ju (FOTO)

Në këto raste me siguri fansat janë “sy dhe veshë” dhe kjo për të mos humbur asnjë njoftim të rëndësishëm nga Vip-at e tyre të preferuar.

Këtë herë në qendër të vëmendjes kemi këngëtarin e famshëm, Robert Berisha i cili me anë të një postimi në Instagram ka treguar se kënga e tij e re në bashkëpunim me Kastro Zizo dhe Eneda Tarifa do të publikohet ditën e sotme në orën 19:00.

Bëhuni gati njerëz! Me siguri tre yjet e showbizz-it kanë një mega-surprizë për të gjithë ju