Pasi tha që FUTBOLLISTËT NUK TË KËNAQIN në shtrat/ Erjona Sulejmani na befason me …(VIDEO) – AlpeGossip
Pasi tha që FUTBOLLISTËT NUK TË KËNAQIN në shtrat/ Erjona Sulejmani na befason me …(VIDEO)

Pasi tha që FUTBOLLISTËT NUK TË KËNAQIN në shtrat/ Erjona Sulejmani na befason me …(VIDEO)

Erjona Sulejmani ishte për disa vite bashkëshortja dhe njeriu më i afërt i Blerim Xhemailit.

Por në një pikë të lidhjes së tyre ata vendosën që ti japin fund martesës dhe të vazhdonin secili jetën e vet, ajo ka dhënë deklarata të forta lidhur me ish-bashkëshortin, duke thënë se gjatë viteve që ka qenë me të ndihej si “në kafazin e artë”.

Së fundi, Erjona ka publikuar disa foto në llogarinë e saj në “Instagram” ku duket shumë seksi dhe provokuese. Veshur me bikin të zeza na tregon hijeshit e saj sensuale dhe tërheqëse.

Përgatiti: AlpeNews.al