“NUK KA…”/ Fifi dhe Monika e kalojnë natën duke ruajtur banorët e tjerë: E kapëm mafian prej fyti – AlpeGossip
“NUK KA…”/ Fifi dhe Monika e kalojnë natën duke ruajtur banorët e tjerë: E kapëm mafian prej fyti

“NUK KA…”/ Fifi dhe Monika e kalojnë natën duke ruajtur banorët e tjerë: E kapëm mafian prej fyti

Fifi dhe Monika kanë vendosur që natën e djeshme ta kalojnë zgjuar për të ruajtur “mafiet” në shtëpi.

Ato kanë ndjekur me vëmendje çdo hap të banorëve dhe teksa kanë kuptuar se mafia s’mund të bënte asgjë, kanë nisur të bëjnë shaka.

“E kapëm mafian prej fyti. Syri këtu poshtë të na vejë, gjumë nuk ka”, ka pohuar Monika duke qeshur.

Pas të qeshurave janë zgjuar dhe Arjola me Ilirin, të cilët kanë nisur aludimet se cilët banorë në shtëpi kanë marrë rolin e mafias për të shkaktuar rrëmujë në të gjithë ambientin./