“TI DO FLESH ME MUA”/ Semi i bën kërkesën e papritur Donaldit: Se dua unë të… – AlpeGossip
“TI DO FLESH ME MUA”/ Semi i bën kërkesën e papritur Donaldit: Se dua unë të…

“TI DO FLESH ME MUA”/ Semi i bën kërkesën e papritur Donaldit: Se dua unë të…

Që ditën e parë të “Big Brother VIP”, Semi Jaupaj ka treguar se ka një afrimitet shumë të madh me Donald Veshajn. Kjo për shkak se kishin 3 vite njohje, pasi aktori i njohur i humorit ka qenë i lidhur me shoqen e saj të ngushtë, Bora Zemani.

Fillimisht afërsia mes të dyve është keqkuptuar si nga banorët aty brenda, ashtu edhe nga një pjesë e publikut jashtë. Së fundmi, Semi ka bërë një deklaratë të papritur.

Ajo i tha Donaldit mbrëmë se duhet të flejë me të. Por Donaldi nuk pranoi dhe i tha se do të rrijë zgjuar bashkë me Fifin.

Pjesë nga biseda:

Semi: Ti do flesh gjumë me mua.

Donald: Si do flej gjumë me ty.

Semi: Kur të flej unë, do flesh dhe ti.

Donald: Pse?

Semi: Se dua unë të flesh me mua, siç ke fjet çdo natë në këtë një muaj.

Donald: Nc.

Semi: Hajde këtu. Ti do flesh me mua.

Donald: Pse?

Semi: Po se ke fjet çdo natë me mua, pse do ta ndryshosh sot?

Donald: Po jo mo zemra. Sot do ta ndryshoj se s’kam besim te ti.

Semi: Mirë, ok. Kur të flesh ti, do fle dhe unë.

Donald: Unë do rri zgjuar me Fifin. Po ti pse do rrish zgjuar me ne?

Semi: Të të shoh ty se ça bën.

Donald: Unë jam me një njeri të besuar.

Semi: E vërtet është.