Alketa e ngacmon për Tunën/ Reagimi i Robertit do t’iu habisë – AlpeGossip
Alketa e ngacmon për Tunën/ Reagimi i Robertit do t’iu habisë

Alketa e ngacmon për Tunën/ Reagimi i Robertit do t’iu habisë

Në mbrëmjen e sotme të spektaklit të vallëzimit “Dance With Me”, prezantuesja Alketa Vejsiu vendosi “të ngacmojë” publikisht Robert Berishën për një temë të nxehtë dhe tejet të përfolur mediatikisht.

Pak përpara se të niste performancën e tij, Vejsiu i është drejtuar artistit duke e pyetur “si i ke marrëdhëniet me dy kunatat, me cilën ke marrëdhënie më të mira me Erën apo me Tunën?”. Por përgjigjia e Robertit ishte surprizuese.

Krejt ndryshe nga çfarë pritej Roberti zgjodhi thjesht të përgjigjej “me Erën” duke buzëqeshur e duke mos dashur të vijojë më tej.

Kujtojmë se përpara disa kohësh Robert Berisha shkaktoi një fortunë mediatike kur deklroi se ai dhe Tuna, kunata (bashkëshortja e vëllait Patris) nuk flasin me njëri-tjetrin e madje siç tha ai atëherë “Me Tunën nuk shihem e as nuk dua të shihem”