“E KE TË MADHE”/ Noizy flliq publikisht këngëtaren e njohur shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
“E KE TË MADHE”/ Noizy flliq publikisht këngëtaren e njohur shqiptare (FOTO)

“E KE TË MADHE”/ Noizy flliq publikisht këngëtaren e njohur shqiptare (FOTO)

Noizy është një ndër reperët më të ndjekur në rrjete sociale, i cili tërheq herë pas here vëmendjen jo vetëm me postimet e tij, por edhe me komentet e shumta që lë në profilet e kolegëve në Instagram,siç ka bërë edhe së fundmi.
Teksa këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, po bënte një video live, Noizy është futur dhe ka lënë një koment publik për këngëtaren.

“E ki krytë e madh”- i shkruan Noizy në videon live të cilën po e ndiqnin rreth 6 mijë persona.