NUK ËSHTË DJALI/ Ja me kë e festoi Adrola Dushi ditëlindjen në një nga restorantet më të mira në New York – AlpeGossip
NUK ËSHTË DJALI/ Ja me kë e festoi Adrola Dushi ditëlindjen në një nga restorantet më të mira në New York

NUK ËSHTË DJALI/ Ja me kë e festoi Adrola Dushi ditëlindjen në një nga restorantet më të mira në New York

Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi kësaj here e ka festuar 26-vjetorin e saj të lindjes në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Siç mund ta shikoni edhe në videon e mëposhtme, ajo e ka festuar ditëlindjen me shoqen e saj të ngushtë Xhesika Berberi në “Soho Grand Hotel”, një nga restorantet më të mira në New York.

Mirëpo, si duket festën e ka vijuar edhe në Shqipëri.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet duke kënduar dhe kërcyer me miqtë e saj në një nga lokalet e Tiranës.

Konkretisht me balerinën Olta Ahmetaj, me këngëtarin Fabian Basha dhe me dy mikesha të tjera të saj.

Rikujtojmë se 26-vjeçarja prej kohësh vijon karrierën e saj në industrinë e modës në SHBA. Ajo është nënë e një djali që quhet Troi.