Alketa Vejsiu vë në siklet Albi Nakon: A ke motër ose vëlla ti se vetëm motër Klaudian njohim... - AlpeGossip
Alketa Vejsiu vë në siklet Albi Nakon: A ke motër ose vëlla ti se vetëm motër Klaudian njohim…

Alketa Vejsiu vë në siklet Albi Nakon: A ke motër ose vëlla ti se vetëm motër Klaudian njohim…

I ftuari i radhës “Në Kurthin e Piter Pan” ishte balerini dhe koerografi i njohur Albi Nako.

Një nga fëmijët e pyet nëse ka ndonjë motër ose vëlla, dhe Alketa nuk pret dhe si pa të keq i thotë atë që po mendonim të gjithë: “Me të vërtetë o Albi, a ke motër ose vëlla ti se nuk e dimë, vetëm një dim Klaudia Pepën”.

Albi i kthehet duke qeshur duke thënë se ka një motër biologjike, më të madhe se veten.

Alketa mesa duket nuk priti që këtë pyetje tja bënin fëmijët, por e preku vetë si temë./AlpeNews.al