Tani është reper i famshëm, por s’do ta besoni çfarë punonte Fero më parë – AlpeGossip
Tani është reper i famshëm, por s’do ta besoni çfarë punonte Fero më parë

Tani është reper i famshëm, por s’do ta besoni çfarë punonte Fero më parë

Së fundmi ai është bërë një prej personazheve më të njohur të showbizit dhe këngët e tij po pëlqehen ngado. Disa ditë më parë, reperi Fero u diskutua mjaft për shkak të puthjes së tij në buzë me Roza Latin në mes të emisionit të saj.

Reperi numëron një numër të madh fansash në Instagram dhe karriera e tij në muzikë po korr mjaft sukses, mirëpo askush nuk e dinte se ç’kishte punuar reperi më parë.

Në disa foto të publikuara nga ‘Gazeta Metro’,ai shfaqet si punëtor i një pastiçerie. Mësohet se fotot janë të dy viteve më parë, kur Fero ende nuk ishte bërë një reper i famshëm.