“FAMILJA VJEN E PARA…”/ Ja me kë ka zgjedhur Jonida Maliqi të kalojë pushimet verore (FOTO) – AlpeGossip
“FAMILJA VJEN E PARA…”/ Ja me kë ka zgjedhur Jonida Maliqi të kalojë pushimet verore (FOTO)

“FAMILJA VJEN E PARA…”/ Ja me kë ka zgjedhur Jonida Maliqi të kalojë pushimet verore (FOTO)

Familja vjen e para”, thotë Jonida Maliqi dhe këtë s’e ka vetëm me fjalë, por dhe me vepra. Për të parën herë shfaq familjen e plotë, mamin, babin dhe djalin Danin në pushimet e tyre familjare.

Ndonëse ‘Instagrami’ apo skena mund të na tregojë një Jonid moderne, fashion, në festa apo me miq, kur vjen puna tek pushimet e verës ajo është një nga ne: më shumë kohë me prindërit, vetëm me ata dhe me djalin Danin, me fotot e të cilit Jonida tregohet më e kursyer në publik. Por njëherë në vit, kur është me familjen, nuk e fsheh as portretin e të birit.

FOTO