Hidhet në kabllon e karikueses, të pasmet e këngëtares shqiptare do ju lënë pa mend – AlpeGossip
Hidhet në kabllon e karikueses, të pasmet e këngëtares shqiptare do ju lënë pa mend

Hidhet në kabllon e karikueses, të pasmet e këngëtares shqiptare do ju lënë pa mend

Ajo është shpallur Miss, çka do të thotë se ka ca hire të bukura, mirëpo së fundmi format e saj kanë ardhur më në formë duke na lënë të aludojmë se ajo ka bërë ndërhyrje kirurgjikale.

Fjala është për Morena Tarakun, ish-Miss dhe këngëtare, e cila në një video të fundit shfaqet duke u hedhur në litarin e karikuesit të telefonit dhe këtë e ka treguar vetë Morena.

Gjatë videos Morena bën disa rrotullime ku padyshim s’kishte si të mos binte në sy forma e të pasmeve të saj.

Dihet që Morena shkon rregullisht në palestër, por a vallë janë natyrale të pasmet e saj?

Shikoni pamjet dhe jepni një mendim.

Morena Taraku është e bija e një biznesmeni dhe nuk ia kursen vetes luksin si në veshje ashtu edhe në makina, duke filluar nga makina luksoze ‘Porche Panamera’ që kap vlerën e rreth 65 mijë eurove, e deri tek gardëroba e saj që përfshin markat si ‘’Louis Vuitton’, ‘Fendi’, ‘Chanel’, ‘Roberto Cavalli’, ‘Guçi’, ‘Prada’ prej të cilave vetëm një çantë dore arrin çmimin deri në 4 mijë euro.

Përpos këtyre, nuk i mungojnë as pushimet ekstravangante në vëndet më ekzotike të botës.