NUK DO TA NJIHNI/ Tuna bën ndryshimin e papritur në pamje (FOTOT) – AlpeGossip
NUK DO TA NJIHNI/ Tuna bën ndryshimin e papritur në pamje  (FOTOT)

NUK DO TA NJIHNI/ Tuna bën ndryshimin e papritur në pamje (FOTOT)

Tuna gjatë gjithë karrierës së saj është njohur për stilin e veçantë, si në veshje ashtu edhe në pamje duke u shfaqur shpeshherë me ide unike që më pas janë kthyer në trend.

Së fundmi Tuna ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamje duke i prerë flokët të shkurtra e me baluke. Gjithashtu këngëtarja ka ndryshuar edhe ngjyrën duke mos i mbajtur më flokët platin.

Me këtë look Tuna u shfaq mbrëmë në një klub në Prishtinë dhe duhet thënë se ky model flokësh i shkon shumë.