RUDINA MAGJISTARI NIS PUSHIMET/ Ja ku ndodhet moderatorja – AlpeGossip
RUDINA MAGJISTARI NIS PUSHIMET/ Ja ku ndodhet moderatorja

RUDINA MAGJISTARI NIS PUSHIMET/ Ja ku ndodhet moderatorja

Moderatorja shumë e dashur për publikun dhe ndër më të ndjekurat me emisionin e saj të pasdites, Rudina Magjistari ka nisur pushimet me bashkëshortin dhe vajzën e tyre, Mian.

Moderatorja ndodhet në Romë, Itali nga ku ka postuar një foto tek Fontana di Trevi.

Rudina shfaqet e veshur me një fustan veror, atlete të bardha, çantë të zezë dhe vathë në të njëjtën ngjyrë si fustani.

Moderatorja ka marrë shumë komplimenta ndërsa presim edhe fotot e rradhës, këtë herë me bashkëshortin dhe vajzën.