Jona Spahiu ka treguar disa “sekrete” nga jeta e saj që si dinim! Nga njohja me bashkëshortin deri tek… (FOTO) – AlpeGossip
Jona Spahiu ka treguar disa “sekrete” nga jeta e saj që si dinim! Nga njohja me bashkëshortin deri tek… (FOTO)

Jona Spahiu ka treguar disa “sekrete” nga jeta e saj që si dinim! Nga njohja me bashkëshortin deri tek… (FOTO)

Risia e re e Instagramit bëri për vete dhe moderatoren simpatike Jona Spahiun.

Jona vendosi t’u përgjigjej disa pyetjeve private të fansave në Instagram, në lidhje me bebin që po pret, partnerin si dhe disa detaje të tjera nga jeta e saj.

Ajo është në pritje të ëmbël dhe shumë shpejt pritet të bëhet nënë. Pikërisht për këtë moment të veçantë kanë qenë të interesuar shumë fansa.

Jona ka treguar se dhurata e parë që i kanë bërë bebit është një arkë kursimi. Gjithashtu ajo ka treguar se bebi nuk është nazeli dhe se ushqimi i saj i preferuar momentalisht ishte akullorja. Jona ka dhënë dhe disa këshilla për ata që e kanë pyetur në lidhje me të bërit karrierë në Shqipëri.

Për të gjithë ata që ishin kuriozë Jona tregoi dhe se si është njohur me Frenklin, dhe mesa duket historia e dashurisë së tyre ka lindur në punë.

Ajo ka zbuluar dhe se gjithë bukurinë e ka marë nga babi i saj, ose siç e thotë dhe Jona: Më ka nxjerë nga hundët…

Përgatiti AlpeNews.al