VETËM 25 VJEÇ/ Kejvina Kthella nënë për herë të parë (FOTO) - AlpeGossip
VETËM 25 VJEÇ/ Kejvina Kthella nënë për herë të parë (FOTO)

VETËM 25 VJEÇ/ Kejvina Kthella nënë për herë të parë (FOTO)

Prej pak muajsh është larguar nga ekrani, por Kejvina vazhdon ende të jetë në qendër të vëmendjes, sidomos me postimet në Instagram, ku shpeshherë zhvillon edhe intervista me fansat duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre.

Ditën e sotme një nga fansat e ka pyetur modelen se kur mendon të bëhet nënë dhe Kejvina e ka shprehur hapur dëshirën për tu bërë me fëmijë.

Modelja ka deklaruar se vitin tjetër, kur të mbushë 25 vjeç dëshiron të bëhet me fëmijë.