I LIDHUR ME ARBENITËN/ Por Fero kapet me Donjeta Kosumin (FOTO) - AlpeGossip
I LIDHUR ME ARBENITËN/ Por Fero kapet me Donjeta Kosumin (FOTO)

I LIDHUR ME ARBENITËN/ Por Fero kapet me Donjeta Kosumin (FOTO)

Fero ka qenë shumë i komentuar së fundmi për lidhjen me modelen Arbenita Ismajli, lidhje të cilën fillimisht e mohoi duke deklaruar se e kishte mikeshë të ngushtë.

Tanimë dyshja nuk fshihen më dhe postojnë shpesh foto me njëri-tjetrin ku nuk mungojnë as dedikimet romantike.

Teksa dyshja sot festojnë Shën Valentinin, valltarja Donjeta Kosumi ka postuar një foto ku shfaqet me Feron dhe zbulon se do jetë protagoniste në videoklipin e tij të ri i cili do publikohet nesër.