“FESTË SONTE”/ Po Oriola Marashi me kë po e feston “Shën Valentinin”? (FOTO) – AlpeGossip
“FESTË SONTE”/ Po Oriola Marashi me kë po e feston “Shën Valentinin”? (FOTO)

“FESTË SONTE”/ Po Oriola Marashi me kë po e feston “Shën Valentinin”? (FOTO)

Modelja Oriola Marashi gjithmonë është kryefjala e mediave rozë kur bëhet fjalë për jetën e saj private.

Sot, në ditën e Shën Valentinit në llogarinë e saj në Instagram ajo ka postuar një foto ku shfaqet shumë seksi me të brendshme të zeza dhe një palë geta.

Por me kë po e feston ditën e të dashuruarve Oriola Marashi? Si duket, me asnjë!

Në foton në fjalë, menjëherë kanë vërshuar komentet e shumta dhe ajo çka na ra në sy ishte një përgjigje e vetë Oriolës.

Një ndjekës i komentoi: “Festë sonte!”  Ndërkohë modelja bukuroshe ia ktheu: “Nuk e festoj!”

Me anë të kësaj bisede të thjeshtë, Oriola sapo konfirmoi publikisht se është single. Po ashtu ajo ka publikuar edhe një foto në Insta Story ku duket shumë bukur!