THANË SE ËSHTË NDARË NGA LORI HOXHA/ Reagon më në fund Vis Bajraktari (Video) – AlpeGossip
THANË SE ËSHTË NDARË NGA LORI HOXHA/ Reagon më në fund Vis Bajraktari (Video)

THANË SE ËSHTË NDARË NGA LORI HOXHA/ Reagon më në fund Vis Bajraktari (Video)

Prej disa ditësh po qarkullojnë lajmet se Lori Hoxha është ndarë nga i dashuri i saj Vis Bajraktari me të cilin kishte disa vite e lidhur.

Vetë Lori ka preferuar të mos prononcohet lidhur me lajmet e ndarjes ndërsa Visi më në fund ka reaguar ditën e sotme.

Ai ka publikuar një video në Snapchat ku shfaqet duke dëgjuar në radio për ndarjen e tij të mundshme me Lorin.

Moderatorja thotë që Lori me anë të një postimi ka dashur t’i thotë Visit: “Nuk je vetëm edhe pse jemi ndarë” dhe vazhdon: “Këto janë analizat e mia po nuk ka rëndësi vazhdojmë programin”.

“Ashtu më mirë vazhdo programin”, shkruan Visi me ironi në videon e ruajtur nga “intv.al”.