DIKUR MIKESHA/ Luana Vjollca i dërgon një mesazh Bora Zemanit (FOTO) – AlpeGossip
DIKUR MIKESHA/ Luana Vjollca i dërgon një mesazh Bora Zemanit (FOTO)

DIKUR MIKESHA/ Luana Vjollca i dërgon një mesazh Bora Zemanit (FOTO)

Pas situatës së krijuar me historinë e dashurisë së Donaldit me Beatrixën, ka reaguar edhe moderatorja Luana Vjollca, e cila i ka dërguar një mesazh Bora Zemanit.

Luana dhe Bora dikur kanë qenë shumë mikesha, por vitet e fundit nuk janë parë më bashkë. Megjithatë duket se miqësia mes tyre vazhdon pasi Luana e ka mbështetur publikisht Borën.

Ajo ka pozuar në mes të një ambienti të mbuluar nga dëbora në Zvicër ku ka shkruar: Me Borën.